Zapach MON TOUT

Dla kolekcji chust – obrazów z ważkami powstała kompozycja zapachowa naturalnych olejków eterycznych.

Zapachem można skropić drewniane pudełko Mon Tout albo inne drewniane drobiazgi, z których możemy w ten sposób zrobić pachnidło kieszonkowe czy szufladowe, przechowując z nim ulubione apaszki.

Eliksir o aromaterapeutycznych właściwościach stworzony został specjalnie dla Mon Tout przy współpracy z zaprzyjaźnioną marką Via Aroma.

„Zapach musi być jednocześnie wytrawny i szalony, cierpki i słodki, delikatny i wyraźny. Musi być moja ukochana limonka, bo jest moja i jest ukochana… Musi być neroli, bo pozwala mi czuć siebie – lepiej. I żeby ta kwiatowo-owocowa lekkość nie uleciała z wiatrem, potrzebuje osadzenia… Symboliki drzewa. I żeby było coś, co dodaje mi pewności siebie, której tak bardzo mi brakuje… I żeby było czuć zieloność życia, nadziei, natury, w której przeglądam się jak w lustrze… Nie chcę odurzenia ani uspokojenia, chcę pobudzenia i niebanalnej radości. Energetycznie, ale subtelnie, nienachalnie, świeżo… Tak, żeby się nie nudziło, żeby nie na chwilę…

A Edyta słucha i czaruje. Bo to nie jest tylko zapach. To jest czysta moc natury i wiedza, która pozwala czerpać z niej to, co najlepsze – aromaterapia.

Tak powstał zapach MON TOUT do kolekcji magicznych ważek z moich obrazów na jedwabnych apaszkach. Nie kłóci się z niczym, nie pyta, czy może być – po prostu jest. I działa!

 „Przy współpracy z Martą Tonderą
 dla marki MON TOUT stworzyłam nowe LOGO ZAPACHOWE

Elegancki, niosący tajemnicę eliksir neroli, świeżość limonki i uziemiające nuty, dodające głębi, przepiękne żywice drzewa Hoo. Biały grejfrut dodaje delikatności i niewinności. Kilka kropli wawrzynu czaruje obłędnie i nadaje wyrafinowany charakter perfumom. Nie mogło zabraknąć ożywczej bergamoty, bo czuję, że Marta potrzebuje większej wiary w swój talent! Zapach lekki, świeży, a jednak z miękkim, drzewnym wykończeniem. Cytrusy, które dodają optymizmu i energii w połączeniu z drewnem, które koi.
                                                                            Edyta Tecław, Via Aroma

 

 

 

Podarowując sobie lub komuś prezent od Mon Tout, podarowujesz wielozmysłowe doświadczenie, magię symbolu, amulet, który pozwala poczuć się pięknie, pewnie, wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *